Sweet Chilli INSTA Song

Probouzím se. Skočí ke mně můj pes s kocourem a mazlíme se. Venku je tak pěkně. Slunce hází přes rolety skvělý stíny. V peřinách s kytkama mi je fajn. Vezmu si do postele kafe a knížku. Je to krásný ráno. To bude krásný celý den.
Život je sweet.

>cvak<

Sedím u stolu. Na něm váza s čerstvou kytkou, co tak pěkně voní. Jasmínovej čaj, rozdělaná práce pro klienty. Moc mě baví ten můj dreamjob. Vedle počítače časák Vogue, černej notes Moleskine a zlatá propiska. Na ruce hodinky Daniel Wellington a náramky z minerálů. Nabíjí mě pozitivní energií. A tak dnešní schůzka s potenciálním klientem dopadne určitě skvěle. 
Dělám, co mě baví, s lidma, co mě baví.

>cvak<

Venku trochu prší, ale co na tom. Miluju přírodu za každýho počasí. Miluju procházky s Richardem. Je s ním vždycky tolik zábavy. Jak je roztomile špinavej od tý louže, do který teď skočil. A hele na ty podzimem zbarvený stromy a ta panoramata kolem rybníku. I v tom deštíku je to nádherný. 
Tak dej hlavu nahoru.

>cvak<

Sedíme s Marťou na vínu v cool podniku na národce. Hraje prima hudba, skvěle se bavíme, smějeme se. Vychvalujeme si, jak se máme skvěle. Dáváme si nachos s guacamole. Upíjíme to svoje oblíbený červený a je nám bezvadně. Ještě aby ne. 
Život je sweet. Život je sweet.

>cvak<

A teď mimo záběr, jo? 

Tohle na Instáči prostě vidět nechceš. Co by ti to dalo? Vědět, jak…

…jsem ráno šíleně otrávená. Probudilo mě to podělaný sluníčko i přes zatažený rolety. Pes s kocourem mě hned po otevření jednoho oka otravujou. To bude v posteli zas chlupů. Číst si? To těžko. Musím vstát a ještě s ospalkama v očích jít venčit. Vypadám jak zombie ještě v deset dopoledne, šla jsem spát až ve tři. Ještěže jsou na instáči ty filtry. Kafe je hnusný, nemám do něj mlíko. 

…na pracovním stole mám asi miliardu věcí a bordel. Mám co dělat, aby se mi tam vešel notebook. Ale musím už začít makat. Ve schránce na mě blikaj zas nějaký šílený maily a zadání. To je otrava ta práce. Moleskine, Vogue, propisky? Další bordel na stůl, super. Hlavně, že jsem to tu ještě víc rozbordelila na fotku. Teď to musím uklidit. Hodinky mě tlačí. A z tý kytky, co jsem si včera koupila v Albertu za pade, mě už bolí hlava. 

…prší zrovna, když musím jít se psem. Super, stejně jdem. Kolem toho stejnýho rybníka, co každej den. Spadaný listy se mi lepí na boty. „Richardeeee, nech paní! Neee! Neskákej! Ke mně! Ke mněěěě!“ řvu jak hysterka. No co byste chtěli, husky prostě neposlouchaj. Někdy bych ho nejradši přizabila. A teď se ještě vyválel v nějakym blátě. Bože, prosím, ať je to jen bláto!

…potřebuju víno! Tak jsme zapadly s M. do prvního podniku. Ryba, Rybka, Rybička? Kdo by se na tý národce vyznal. To byl den. Obě máme náladu naprd. Zase jsem se s ním pohádala. Ona zas s tím svým. Práce taky blbý, hele, schůzka děs a nevyšel mi kšeft. A četla jsi to s tím Babišem? To je svět. Ať mír zůstává s touto kajinou. Smějeme se – smíchem plným zoufalství. To guacamole je divně cítit. Víno nic moc. Ale po pátý skleničce už je to jedno.
Ráno budu zvracet.

10 komentářů: „Sweet Chilli INSTA Song“

 1. Po přečtení první happy-sweet části tvého článku na mě šla deprese. Jak to, že procházka s tvým huskym je tak fajn, když ten můj husky jen v jednom kuse utíká a neposlouchá?! 🙈 Z každé procházky přijdu vyřízena a psychicky zlomená.
  A pak jsem (díky bohu) četla dál. Díky za zpříjemnění večera a naději že nejsem sama kdo má tak strašně ,, těžkej“ život. 👍😁 Asi budu muset tvé články číst častěji, třeba na sebe pak budu míň naštvaná, že jsem tak líná, nespolečenská a prokrastinujicí. Díky 🌼

  To se mi líbí

 2. Jak říká Primadonna (takhle to zní trošku nevhodně :-) ) … girl, taky mám ze všeho nejraději zákulisní informace a nepovedené záběry. Asi proto mám raději od manžela zakázaného psa. Pořád bych se hádala, jak je to super, ho mít. A ono určitě je. Jen si nedokážu předatvit, že bych musela každé ráno a večer chodit venčit. Kolem stejného rybníka. :-)

  To se mi líbí

 3. Jak říká Primadonna (takhle to zní trošku nevhodně :-) ) … girl, taky mám ze všeho nejraději zákulisní informace a nepovedené záběry. Asi proto mám raději od manžela zakázaného psa. Pořád bych se hádala, jak je to super, ho mít. A ono určitě je. Jen si nedokážu předatvit, že bych musela každé ráno a večer chodit venčit. Kolem stejného rybníka. :-)

  To se mi líbí

 4. Jojo, kdybychom dávali na Instagram i tyhle „zákulisní“ věci, asi by to vypadalo jinak. :D Škoda jen, že si spousta lidí neuvědomuje, že lidé dávají na Instagram jen ty hezké věci a pak mají deprese z toho, že oni tak skvělé životy nemají. A přitom jsme na tom všichni stejně. :)

  To se mi líbí

 5. Jé, ty jsi člověk! <3 :D
  Nee. Samozřejmě si uvědomuju, že Instagram je jenom… Instagram, že s opravdovým životem má společného jen něco. Ale je pěkné, že o tom napíšeš. Mladším sledovatelům to možná tolik nedochází.

  To se mi líbí

 6. SKVĚLÝ! Tohle mě pobavilo (i když ty chvíle mimo záběr asi v první chvíli vůbec vtipný nebyly). Mě na tom virtuálnu nejvíc baví ty zákulisní tajnůstky. Nová fotka v novém tričku, které jsem si vzala na focení, ale tepláky, který vidět nebudou, si nechám. Nebo když pak přátelé píšou „jeee, kde to jste na výletě“ a já jim odpovídám „v IKEE, ale na IG šla fotka z loňského léta“ :D

  To se mi líbí

Co na to říkáte?

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s